Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Account manager

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • stanete se součástí týmu, který má na starost profesionální podporu a poradenství pro spolupracující obchodní partnery (např. bankéř ČSOB, prodejce/dealer vozidel)
  • budete vytvářet nabídky financování vozidel v interních systémech
  • a komunikovat je klientům či obchodním partnerům (komunikace probíhá primárně telefonicky a e-mailem)
  • budete získávat potřebné podklady a informace pro schvalování financování
  • budete jednat o podmínkách rozhodnutí schvalování s klientem či obchodním partnerem
  • budete úzce spolupracovat s týmy obchodníků, zpracovatelů a schvalovatelů
  • budete komunikovat s klienty, kteří zadávají poptávku na financování přes WEB

Očekáváme:

  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, orientace na detail
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • nadšení pro věc, chuť vidět a využít příležitosti
  • způsobilost k výkonu pracovní pozice na základě požadavků spotřebitelského zákona 257/2016 Sb. (čistý trestní rejstřík, neexistence insolvence)

Nabízíme:

  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená 5 týdnů, 3 dny sick days, cafeteria systém, Multisport karta a mnoho dalšího)
  • flexibilní pracovní doba
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnosti rozvoje a vzdělávání
  • bonusový systém

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu. Těšíme se na vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha 4
Česká republika

Naše prostředí