Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Specialista reportingu (pojištění)

Do naší dceřiné společnosti ČSOB pojišťovací makléř hledáme do týmu Výkaznictví pojištění kolegu na pozici Specialista reportingu. Jestli Vás pozice oslovila, zašlete nám své CV, nebo odkaz na svůj LinkdeIn profil.

Náplň práce - co u nás budete dělat

  • Připravovat reporty a statistiky pro pojišťovny
  • Připravovat pravidelné kontroly portfolia smluv (z hlediska pojištění)
  • Komunikovat s kolegy z jiných týmů, pojišťovnami a interními klienty ohledně pojištění předmětů, které financujeme
  • Budete také zodpovídat za reporting úhrad pojistného

Očekáváme:

  • VŠ ideálně ekonomického směru
  • Můžete být "čerstvým" absolventem – vše Vás naučíme
  • Pozitivní vztah k číslům, reportům, práci s daty
  • Máte rádi Excel – budete s ním pracovat každý den
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Schopnost se samostatně rozhodovat

Co Vám za to nabízíme?

  • Velmi přátelský kolektiv
  • Práci u leadera trhu
  • Možnost nástupu ihned (nebo dohodou v nejbližším možném termínu)
  • Propracovaný vzdělávací program
  • Možnost kariérního růstu v rámci celé skupiny ČSOB
  • Týmové i celofiremní akce
  • Možnost přispět neziskové organizaci v rámci Dobrovolnického dne
  • Nabízíme 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění
  • Plus mnoho dalších benefitů, které můžete využít v rámci celé skupiny ČSOB

Kontakt:

ČSOB pojišťovací makléř, s.r.o.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí