Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Administrativní podpora v týmu pojištění - BRIGÁDA

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá pro svoji dceřinou společnost, ČSOB pojišťovací makléř, vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici. Jestli Vás pozice zaujala, pošlete nám své CV nebo odkaz na Váš LinkedIn profil.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora týmu pojišťovacích makléřů
  • Vedení spisové agendy včetně nahlížení do spisů
  • Zpracování příchozí a odchozí pošty
  • Podpora práce pojišťovacích agentů/makléřů
  • Vyřizování telefonátů, e-mailů

Očekáváme:

  • Student/ka VŠ ekonomického směru (ideálně 1. a 2. ročník bakalářského programu či 1. ročník magisterského)
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci - minimálně 1 rok, ideálně při studiu
  • Znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook, Internet
  • Zájem získat zkušenosti a umět je využít
  • Velkou míru spolehlivosti a pečlivosti
  • Přesnost a orientaci na detail

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí prosperující společnosti
  • Skvělý tým kolegů :-)
  • Práci na cca 20-24 hodin / týden formou DPP
  • Možnost postupu na HPP

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu. Těšíme se na vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB pojišťovací makléř, s.r.o.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí