Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Specialista pohledávek

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Práce s příchozími platbami v rámci vymáhání pohledávek
  • Vyčíslování pohledávek pro vymáhání
  • Zpracování příchozí pošty
  • Komunikace se správními orgány, soudy a exekutory
  • Kontrola insolvenčního rejstříku
  • Spolupráce s advokátními kancelářemi
  • Komunikace s klienty ohledně příchozích plateb
  • Odpisy pohledávek
  • Zajišťování operativních úkolů a administrativy v rámci problematiky pohledávek

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou - nejlépe ekonomického zaměření
  • Schopnost samostatně se rozhodovat
  • Pečlivost, komunikativnost a důslednost
  • Znalost práce na PC (MS Office podmínkou)
  • Orientaci v účetní a právní oblasti výhodou

Nabízíme:

  • Pozici vhodnou pro absolventa
  • Možnost rozvoje a vzdělávání
  • Práci v příjemném týmu
  • Velký balík benefitů - dovolená 5 týdnů, 3 dny sick days, cafeteria systém, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu. Těšíme se na vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha 4
Česká republika

Naše prostředí