Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Specialista/ka technického týmu - operativní leasing

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Zpracování dokladů za služby v rámci servisních činností a PHM
  • Schvalování oprav vozidel v operativním leasingu
  • Správa technických průkazů vozidel v operativním leasingu
  • Kontrola smluvních servisních středisek
  • Odborná interní podpora obchodní činnosti v rámci produktu operativního leasingu
  • Tvorba analýz a reportů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá orientace v autoopravárenství
  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu
  • Pečlivost, důslednost, spolehlivost
  • Znalost práce na PC (MS Office, znalost Excel na vyšší uživatelské úrovni )

Nabízíme:

  • Perspektivní a odpovědnou práci v prostředí prosperující společnosti
  • Možnosti dalšího odborného a osobního rozvoje
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu. Těšíme se na vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha 4
Česká republika

Naše prostředí