Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Schvalovatel/ka obchodů (financování aut)

Myslí Vám to analyticky, rádi pracujete s čísly a vyhledáváte si informace a práce Vám jde rychle od ruky? Bavilo by Vás podílet se na schvalování financování našich klientů? Hledáte možnost kariéry ve finanční instituci? ČSOB Leasing je největší leasingovou společností na trhu a právě posiluje desetičlenný tým schvalování. Zkuste to s námi!

Náplň práce:

  • Přijímaní a vyřizování zákaznických žádostí
  • Příprava podkladů a dokumentů pro schvalovací proces
  • Posuzování obchodního případu z hlediska bonity klienta
  • Přezkoumání ceny předmětu financování
  • Vytvoření a úprava smluvní dokumentace k obchodnímu případu
  • Práce v interních systémech společnosti
  • Návrh a konstrukce složitějších obchodních případů
  • Komunikace s interními a externími partnery

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Splnění požadavků na základě zákona o spotřebitelském úvěru 257/2016 (čistý trestní rejstřík, neexistence insolvence)
  • Praxe na obdobné pozici ve finanční instituci výraznou výhodou
  • Velmi dobrá úroveň znalosti práce na PC (MS Office - Excel)
  • Orientace na finančním trhu
  • Orientace v účetní problematice
  • Prozákaznický přístup
  • Logické uvažování, schopnost vidět věci v souvislostech
  • Pečlivost, schopnost dotáhnout věci do konce

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci - každý obchodní případ je jiný
  • Prostředí prosperující společnosti, která je jedničkou na leasingovém trhu.
  • Možnosti dalšího odborného a osobního rozvoje: e-kurzy, propracovaný systém zaškolení a dalšího rozvoje.
  • Zajímavé finanční ohodnocení vázané na jasně daná KPIs, odměny za úspěšné doporučení nového kolegy.
  • Možnost účastnit se zaměstnaneckých a týmových akcí a výletů (Vánoční party, letní sportovní hry, Den zdraví), možnost přispět neziskové organizaci v rámci týmového dobrovolnického dne.
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sick days, klouzavá pracovní doba, možnost home office, příspěvek na stravování 100 Kč za odpracovaný den, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na produkty skupiny ČSOB, výběr z programu Benefit Plus a další)

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu. Těšíme se na vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha 4
Česká republika

Naše prostředí