Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Zpracovatel/-ka obchodních případů (pobočka Brno)

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Koordinace, zabezpečení a realizace zpracování obchodních případů
  • Přezkoumávání parametrů obchodních případů a obchodních partnerů
  • Tvorba finančních i nefinančních analýz pro schválení obchodních případů
  • Komunikace a jednání se zákazníky a dodavateli při realizaci obchodních případů
  • Vyjednávání podmínek pro klienty uvnitř společnosti
  • Příprava a zpracování zákaznických smluv

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Orientaci v účetní a daňové problematice
  • Znalost práce s účetně-daňovými doklady
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS Office
  • Pečlivost, důslednost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, schopnost rozhodnout se
  • Touhu po sebevzdělávání z důvodu navyšování kompetencí, nutných pro tuto pozici
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Perspektivní a odpovědnou práci
  • Možnosti dalšího odborného a osobního rozvoje
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem. Těšíme se na vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Na Pankráci 310/60
140 00  Praha 4
Česká republika

Naše prostředí