Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Obchodník pro firemní klientelu - Karlovarsko

Máte obchodní talent a výsledky, umíte získat a zaujmout nové klienty a zároveň rozvíjet spolupráci s těmi stávajícími? Chcete pracovat na velmi samostatné obchodní pozici v Karlových Varech?
Největší leasingová společnost na trhu hledá posilu do obchodního týmu v Karlových Varech, těšíme se na Vaše reakce.

Náplň práce:

  • Obchodní činnost v oblasti financování podnikatelských potřeb financování aut, dopravní techniky, strojů a zařízení
  • Odpovědnost za obchodní výsledky v regionu: Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, M.Lázně a okrajově Tachov
  • Samostatné jednání se stávajícími i novými klienty
  • Identifikace požadavků a potřeb klientů, návrh řešení
  • Převzetí stávajícího portfolia a akvizice nových klientů – zaměření firemní klientela
  • Nabídka a prodej finančních produktů společnosti ČSOB Leasing – zákaznický úvěr, finanční a operativní leasing, pojištění
  • Vytváření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na obchodní pozici ve finančním sektoru (leasing nebo bankovnictví) výhodou
  • Obchodní dovednosti
  • Znalost regionu výhodou
  • Orientace na výsledek – "tah na branku"
  • Aktivní a iniciativní osobnost, výborné komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B, aktivní řízení vozidla

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + pohyblivá složka závislá na dosažených výsledcích)
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Pracovní uplatnění na klíčové pozici u leasingové jedničky
  • Služební mobil a notebook

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Výmolova 353/3
150 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí