Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Account manager (financování dopravní techniky)

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá komunikativní/ho a pečlivou/pečlivého kolegyni/kolegu do centrálního týmu, který připravuje kalkulace a nabídky pro financování osobních a užitkových aut.

Náplň práce:

  • Získávání potřebných informací a podkladů, které jsou potřeba pro kalkulaci nabídky financování
  • Komunikace s obchodními partnery (prodejci aut), pobočkami ČSOB Leasing, kolegy z ČSOB banky
  • Podpora poboček ČSOB Leasing v uzavírání a schvalování obchodů
  • Budování vztahu se spolupracujícími partnery (převážně telefonická a emailová komunikace)
  • Práce v interních systémech společnosti a tvorba nabídek
  • Poskytování podpory spolupracujícím partnerům s interní aplikací

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Velmi dobrou úroveň komunikačních a obchodních dovedností
  • Pečlivost, spolehlivost, orientace na detail
  • Schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
  • Znalost práce s PC
  • Praxe na obdobné pozici ve finanční instituci se zaměřením na Retail klientelu – výhodou
  • Splnění požadavků na základě zákona o spotřebitelském úvěru 257/2016 (čistý trestní rejstřík, neexistence insolvence)

Nabízíme:

  • Možnosti dalšího odborného a osobního rozvoje
  • Perspektivní a odpovědnou práci v prostředí prosperující společnosti
  • Zajímavý balíček benefitů

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Výmolova 353/3
150 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí