Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

HR Specialista

Do našeho pětičlenného HR týmu hledáme kolegyni/ kolegu, která/ý má zájem se zapojovat do různých HR oblastí.
Hledáme kolegyni/kolegu, která/ý se dokáže velmi rychle zorientovat v informacích, je orientovaná/ý na detail a dotahování věcí je pro ní/něj samozřejmostí.
Hledáme optimistku/u, spolehlivého týmového hráče, který při práci používá „zdravý selský rozum“ a dokáže si poradit, když náhodou narazí na překážku.

Náplň práce:

  • Spravuje katalog vzdělávání, přiděluje kurzy zaměstnancům, připravuje prezenční listiny / hodnotící archy na školení, plány zaučení pro nováčky, v případě potřeby zpracovává reporty o účasti na školeních, z dodaných podkladů vytváří jednoduché ekurzy,
  • Připravuje vstupní školení, celé jej koordinuje a podílí se na něm.
  • Komplexně zabezpečuje obsazování některých uvolněných pracovních pozic. Zadává inzerci, oslovuje zájemce, zve je na schůzky, probírá s nimi možnosti jejich pracovního uplatnění u nás a průběžně s nimi komunikuje až do doby, než pozici uzavře. Zpracovává reporty k průběhu recruitmentu.
  • Potkává se s nováčky a zjišťuje, jak probíhá jejich zapracování, aktivně a citlivě pracuje se získanými informacemi.
  • Zabezpečuje celofiremní setkání zaměstnanců – letní sportovní hry, vánoční večírek
  • Připravuje podle potřeby interní newslettery – interní výběrová řízení, nabídky vzdělávání atp.
  • Aktualizuje HR intranet.
  • Stará se o hladký chod HR oddělení – zadává objednávky na poptávané služby do HR SAPu
  • Zpracovává kompletní administrativu spojenou s výše uvedeným.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělávání
  • Je organizačně velmi zdatná/ý, poradí si i s větším množstvím práce.
  • Je strukturovaná/ý, pečlivá/ý, co slíbí, to dotáhne do zdárného konce.
  • Je komunikativní.
  • Na věci si dívá s nadhledem a dokáže mezi nimi vnímat souvislosti, neuniká jí/mu detail.
  • Je zdatnou/ným uživatelkou/uživatelem PC – Excel, Word, PowePoint, Outlook.
  • Zkušenosti z HR výhodou.
  • Psaní všemi deseti velkou výhodou.

Nabízíme:

  • Velmi pestrou práci v přátelském HR týmu
  • Možnost odborného a osobního rozvoje v oblasti HR
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, stravování, penzijní připojištění atd.)

Pracovní poměr po dobu mateřské a rodičovské dovolené

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Výmolova 353/3
150 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí