Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

E-commerce manager

Baví Vás svět ONLINE komunikace, jste KREATIVNÍ a máte zároveň analytické myšlení? Pak hledáme právě Vás - specialistu na e-prodej a e-marketing!

Náplň práce - co u nás budete dělat:

  • nastavovat a řídit e-commerce v prostředích webu, klientských systémů a sociálních médií
  • budete zodpovědný/á za rozvoj e-commerce, hledání nových možností efektivního prodeje a komunikace prostřednictvím e-prostředí
  • spolupracovat na plánování a řízení e-kampaní, příprava briefu kampaní
  • spolupracovat na přípravě marketingových materiálů pro e-prostředí
  • analyzovat výkonu kampaní, návrhy na zlepšení, reporting

Co my očekáváme:

  • 1 rok praxe v e-commerce, SŠ vzdělání, bezúhonnost
  • zápal a nadšení pro online prodej/marketing a základní přehled nebo zkušenosti v tomto směru
  • zájem o online svět, copywriting, vyhodnocení výsledků své práce
  • pozitivní vztah k moderním technologiím, znalost Google Analytics a Business Manager (výhodou)
  • že Vás bude bavit hledat nová a kreativní řešení, budete dotahovat věci do konce a mít vynikající organizační schopnosti
  • aktivní přístup k práci a k řešení úkolů, samostatnost, pozitivní přístup k práci i k životu

Co Vám za to nabízíme:

  • významnou pozici v největší finanční skupině v ČR
  • možnost naučit se mnoho nového, zároveň Vám bude dána samostatnost a důvěra
  • velmi příjemné pracovní prostředí v nejmodernějším kampusu v Praze
  • adekvátní ohodnocení a zajímavý balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, home office, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, účast na dobrovolnickém dni, Multisport karta a další)
  • nástup dohodou, ideálně ihned
  • propracovaný vzdělávací systém a možnost kariérního růstu v rámci celé skupiny ČSOB

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Výmolova 353/3
150 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí