Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Správce serverů

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá nového kolegu/ kolegyni na pozici správce serverů na platformě Windows. Pozice je ideální pro ty, které baví práce s VMware a HW a součástí náplně práce je také maintenance AD a integrace na okolní systémy.

Náplň práce:

  • Správa operačních systémů Windows
  • Správa VMware prostředí
  • Incident a problem managment IS
  • Analýza a rozvoj požadavků na IS
  • Účast na projektech
  • Scriptování v Powershellu
  • Komunikace s interními klienty

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně v IT oblasti)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praktické zkušenosti v oblasti správy Windows prostředí