Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Zpracovatel/-ka obchodních případů (pobočka Pardubice)

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

• Koordinace, zabezpečení a realizace zpracování obchodních případů
• Přezkoumávání parametrů obchodních případů a obchodních partnerů
• Tvorba finančních i nefinančních analýz pro schválení obchodních případů
• Komunikace a jednání se zákazníky a dodavateli při realizaci obchodních případů
• Vyjednávání podmínek pro klienty uvnitř společnosti
• Příprava a zpracování zákaznických smluv

Očekáváme:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• Orientaci v účetní a daňové problematice
• Znalost práce s účetně-daňovými doklady
• Pokročilou znalost práce na PC (MS Office
• Pečlivost, důslednost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, schopnost rozhodnout se
• Touhu po sebevzdělávání z důvodu navyšování kompetencí, nutných pro tuto pozici
• Komunikativnost, schopnost práce v týmu
• Zákaznicky orientovaný přístup
• Časovou flexibilitu

Nabízíme:

• Perspektivní a odpovědnou práci v prostředí prosperující společnosti
• Možnosti dalšího odborného a osobního rozvoje
• Široké spektrum zaměstnaneckých výhod

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Výmolova 353/3
150 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí