Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Specialista klientských služeb

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • Administrace a správa smluvní dokumentace
  • Obsluha zákazníků v klientské zóně
  • Úpravy na stávajících smlouvách
  • Vyřizování požadavků v interních systémech
  • Komunikace napříč společností

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • Pro zákaznický přístup – příjemné vystupování a komunikace
  • Samostatnost při plnění zadaných úkolů, ale i zapojení do týmové práce

Nabízíme:

  • Flexibilní práci na plný/zkrácený úvazek
  • Moderní pracoviště přímo na metru B (Radlická)
  • Stabilní práci v prosperující společnosti
  • Možnost dalšího odborného a osobního rozvoje
  • Přátelský tým

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Kariera ČSOB Leasing
Výmolova 353/3
150 00  Praha
Česká republika

Naše prostředí