Volné pozice

Dáváme prostor všem, kteří chtějí růst s námi.

Specialista Compliance (oblast AML a fraud management)

Do našeho týmu hledáme budoucího kolegu/kolegyni, parťáka, týmového hráče, který/á bude dohlížet na oblast AML.
Předchozí zkušenost je nutná.
Hledáme kolegu/kolegyni, který/á se bude aktivně zajímat o své okolí, pro kterého/kterou je přirozeností hledat řešení a aktivně nabízet podporu zejména obchodu v naplňování legislativních požadavků a skupinových standardů.

O čem je náplň práce:

  • Specializuje se na prevenci praní špinavých peněz a fraud management
  • Analyzuje legislativní požadavky, které mají být implementovány odbornými útvary do jejich činností a procesů
  • Hledá cesty, jak tyto požadavky zavést do praxe – hledá jednoduchá a srozumitelná řešení
  • Poskytuje odbornou podporu a poradenství u procesů KYC, KYT, kontrol sankčních a embargo seznamů
  • Ověřuje, jak jsou legislativní a skupinové požadavky dodržovány
  • Pomáhá metodicky odborným útvarům v identifikaci a hodnocení rizik
  • Sleduje plnění akčních plánů
  • Podílí se na pravidelném reportingu

Co do budoucího kolegy/kolegyně očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti AML a/nebo fraud managementu podmínkou
  • Chuť učit se nové věci
  • Schopnost vidět věci v širších souvislostech
  • Analytické dovednosti
  • Komunikativní osobnost – schopnost srozumitelně popsat požadavky, uzavírat dohody
  • Loajalita a spolehlivost
  • Aktivní přístup k práci, pečlivost a zaměření na výsledek
  • Dobrá znalost AJ - práce s textem

Nabízíme:

  • Intenzivní zaučení a seznámení se s širokým spektrem problematiky Compliance leasingové společnosti.
  • Zajímavou práci, která je neustále něčím nová, s velkou perspektivou v oboru.
  • Možnosti dalšího odborného a osobního rozvoje v celé Skupině KBC.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 5 sick days, klouzavá pracovní doba, home office, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na produkty skupiny ČSOB, Cafeterie v hodnotě 8100,-Kč /rok a další).

#LI-TM2

Kontakt:

ČSOB Leasing, a.s.
Tomáš Mačina

Naše prostředí