Práce ve společnosti ČSOB Leasing

V ČSOB Leasingu věříme, že naší konkurenční výhodou jsou lidé, naši zaměstnanci.

Úvodní slovo generálního ředitele

Vážené budoucí kolegyně a kolegové,

šestý smysl mi říká, že jste na naše internetové stránky nezavítali náhodou, ale že jste o nás slyšeli od svých přátel, známých nebo jste se o nás dočetli tam, kde se píše důvěryhodným způsobem o financování investic nebo o úspěšných společnostech. Prostě, že jste vedeni nějakým vnitřním impulsem poznat svět leasingového způsobu financování, kde naše společnost má a bude i nadále mít v naší zemi klíčovou roli.

Leasing je dynamický byznys ve velmi rychle se měnícím konkurenčním prostředí (na našem trhu působí desítky konkurentů ucházející se o přízeň zákazníků), je to soutěž, kde vítězí důvtip, pružnost, ale zároveň úcta k určitým obchodním zákonitostem a k zákazníkům. Jsme společnost, kde výborně funguje spolupráce mezi lidmi, kteří se dívají jedním směrem, umí a chtějí táhnout za jeden provaz, a který nabízí velký prostor pro Vaši pracovní seberealizaci.

ČSOB Leasing, a.s., je univerzální bankovní leasingová společnost (jsme dceřiná společnost ČSOB v rámci finanční skupiny KBC), která umí už řadu let financovat nejen např. pořízení nového osobního vozidla či výrobního prostředku např. v podobě traktoru či stavebního stroje, ale také náročnější investiční projekty (různé výrobní technologie podniků apod.) pro náročné korporátní klienty. Navíc prostřednictvím naší dceřiné společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o., jednoho z největších zprostředkovatelů pojištění na našem trhu, umíme námi financované investice, jakož i naše zákazníky, velmi dobře a výhodně pojistit.

Pokud jste se rozhodli pracovat u nás, vítejte mezi námi ve světě:

  • kde člověk je více než proces a/nebo pracovní postup;
  • kde člověk je největší hodnotou firmy;
  • kde spolu znamená to, co mušketýrské „jeden za všechny, všichni za jednoho“;
  • kde pracujeme, abychom uspěli, měli výsledky, ale kde zároveň není lhostejno, jakou cestou toho dosahujeme;
  • kde se používá zdravý rozum, kde se komunikuje, kde se respektují rozdílné názory, ale kde zároveň nechybí rozhodnost; prostě vítejte v našem TÝMU!

S pozdravem a přáním zdraví, úspěchu a všeho dobrého,

Libor Bosák,
Generální ředitel

Naše prostředí