Volné pozice

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost v České republice, hledá nového kolegu/ kolegyni na pozici správce serverů na platformě Windows. Pozice je ideální pro ty, které baví práce s operačními systémy Windows Server a Windows 10. Dále je možné se rozvíjet v oblasti VMware a HW. Nedílnou součástí náplně práce je také maintenance AD a integrace informačních systémů.

Správce serverů

Náplň práce:

  • Správa operačních systémů Windows
  • Správa VMware prostředí
  • Analýza a rozvoj požadavků na IS jak z pohledu funkce, tak bezpečnosti
  • Účast na projektech, které řeší jak technologický upgrade, tak obchodní potřeby společnosti
  • Incident a problem managment IS
  • Scriptování v Powershellu
  • Komunikace s interními klienty

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně v IT oblasti)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praktické zkušenosti v oblasti správy Windows prostředí